Klima Bakımı


Klimanız Sağlığınızı Tehdit Ediyor Olabilir!

Klimalar, özellikle yaz aylarında serinlemek için vazgeçilmezimiz. Ancak, düzenli bakımı yapılmayan klimalar, sağlığımızı tehdit eden ciddi sorunlara yol açabilir.

Klimanızın içinde biriken toz, kir ve nem, “lejyoner hastalığı” gibi mikrobik hastalıklara neden olan bakterilerin üremesi için ideal bir ortam oluşturur. Bu hastalık, solunum yoluyla bulaşır ve zatürreye benzer belirtiler gösterir. Özellikle bağışıklık sistemi zayıf olan kişilerde ciddi komplikasyonlara yol açabilir.

Klimanızın Sağlığınızı Koruması İçin Bakım Şart!

Klimanızın performansını ve ömrünü artırmak, aynı zamanda sağlığınızı korumak için düzenli bakım şarttır. İş yerlerinde 6 ayda bir, evlerde ise yılda en az bir kez klima bakımı yapılması önerilir.

En Servis Olarak Sağlığınıza Önem Veriyoruz!

Uzman ekibimiz, klimanızı derinlemesine temizleyerek zararlı bakteri ve mikroplardan arındırır. Ayrıca, klimanızın tüm parçalarını kontrol ederek olası arızaları önceden tespit eder ve gerekli önlemleri alırız.

Sağlığınızı riske atmayın! En Servis’in profesyonel klima bakım hizmetiyle kendinizi ve sevdiklerinizi koruyun.

Hemen Arayın ve Randevu Alın!
Bursa’nın: Gemlik, Gürsu, Kestel, Mudanya, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ilçelerine hizmet veren uzman ekibimiz, klimanızın bakımını en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla gerçekleştirir. Unutmayın, sağlıklı bir yaşam için temiz bir klima şart!